2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Kujawsko-pomorskie
  6. Księgowość - Toruń
Dodane 08 kwietnia 2024

Młodsza Księgowa/Młodszy Księgowy do KPiR

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

CashDirector SA we współpracy z mBankiem tworzy Ogólnopolską Sieć Certyfikowanych Biur Rachunkowych (OSCBR), do której przystąpiło już ponad 2000 biur rachunkowych. Tworzymy i udostępniamy nowoczesne narzędzia technologiczne pomagające kontrolować i prowadzić biznes naszym Klientom. Zaufanie Klientów oraz duże zainteresowanie narzędziami jakie dostarczamy sprzyja ciągłemu rozwojowi naszej firmy. Chcemy, żebyś i Ty miał wpływ na naszą firmę i rozwijał się razem z nami. Aplikuj do nas.

Obecnie poszukujemy pracowników do zespołu KPiR na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Zakres obowiązków:

· Księgowanie dokumentów w firmach na KPiR

· Sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym

· Sporządzanie deklaracji podatkowych

· Bieżąca obsługa klientów

· Zgłoszenia ZUS i VAT

Wymagania:

· Znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem KPiR

· Znajomość przepisów podatkowych w zakresie PIT i VAT

· Doświadczenie zawodowe - minimum 6 miesięcy w rozliczeniach KPiR

· Chęć do nauki i rozwoju

· Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

· Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

· Dobra organizacja pracy

· Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

 Oferujemy:

· Pracę w prestiżowej, innowacyjnej firmie

· Elastyczne formy zatrudnienia: umowę o pracę, umowę zlecenie, kontrakt

· Pracę od poniedziałku do piątku

· Wynagrodzenie – ustalane indywidualnie na kolejnych etapach rozmów, adekwatne do

doświadczenia i umiejętności

· Atrakcyjny onboarding pracownika - nie zostawimy Cię samemu sobie

· Bardzo przyjazną atmosferę w miłym i zgranym zespole

· Indywidualną ścieżkę kariery, możliwość rozwoju

· Uczestnictwo w ciekawych szkoleniach, które rozszerzą Twoje umiejętności i kompetencje

· Dodatkowe benefity pozapłacowe: m. in. pakiet medyczny i MultiSport

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO)"

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 897107833