2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Czersk
YONGLI Polska
Dodane 14 maja 2024

Młodsza księgowa/ Młodszy księgowy - praca Czersk

Lokalizacja

Czersk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

YONGLI Polska Sp. z o.o. – międzynarodowa firma zajmująca się produkcją taśm przenośnikowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Młodsza księgowa/ Młodszy księgowy

Wymagania:

·         Doświadczenie w pracy w księgowości.

Zakres obowiązków:

·         Wykonywanie zadań z zakresu księgowości pod nadzorem głównej księgowej.

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę

·         Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii.

Mile widziana:

·         Znajomość programu RewizorGT

·         Znajomość języka angielskiego

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie osobiście w siedzibie firmy przy ul. Przemysłowej 8 w Czersku lub wysyłanie aplikacji przez formularz OLX.

Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko, o które się ubiegam przeprowadzanych przez YONGLI Polska Sp. z o.o."

Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Czersk,

Pomorskie

Pomorskie, Czersk
ID: 915456281