2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Grunwald
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodsza księgowa/ Pomoc Księgowa do Biura Rachunkowego

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: MŁODSZA KSIĘGOWA

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wsparcie w zakresie obsługi księgowej (księgowość uproszczona i pełna księgowość) klientów naszego biura.

Oferujemy przeszkolenie i stopniowe zapoznawanie z zagadnieniami na stanowisku księgowej.

ZADANIA - pomoc i wsparcie księgowych w poniższym zakresie:

·        wprowadzanie danych do systemów informatycznych;

·        księgowanie faktur kosztowych i sprzedażowych;

·        księgowanie wyciągów bankowych;

·        wstępna obsługa klientów – bezpośrednia, telefoniczna i e-mailowa;

·        wykonywanie zadań zleconych przez księgową.

·        skanowanie dokumentów,

WYMAGAMY:

·        statusu studenta;

·        biegłej obsługi komputera;

·        chęci uczenia się zagadnień księgowości;

·        skrupulatności;

·        odpowiedzialności za powierzone zadania;

·        dyskrecji zawodowej

·        mile widziane doświadczenie w księgowości

·      komunikatywność i wysoka kultura osobista

ZAPEWNIAMY:

  • umowę zlecenie

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

  • pracę w dynamicznym i sympatycznym zespole,

  • niezbędne narzędzia pracy,

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

AM Kancelaria Rachunkowa

ul. Kamiennogórska 7/U3 Poznań

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 722264475