2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Skierniewice
Dodane 24 kwietnia 2024

Młodsza Księgowa w dziale rozliczeń - Skierniewice

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep internetowy andzela.com, poszukuje Młodszej Księgowej w dziale rozliczeń.

  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Skierniewicach.

  • Pełny etat

  • Godziny pracy: 8:00 - 16:00

  • Wymagane min. 6 miesięczne doświadczenie

Zakres obowiązków:

  • Bieżące rozliczania należności i zobowiązań handlowych w złotych i w walutach

    obcych drogą elektroniczną za pośrednictwem przelewów bankowych.

  • Monitorowanie rachunków bankowych

  • Weryfikacja poprawności faktur

  • Współpraca z księgowymi

  • Koordynacja obiegu dokumentów

  • Archiwizacja dokumentów

  • Nadzorowanie bieżącej korespondencji

  • Współpraca z pracownikami z innych działów firmy

Wymagania:

  • Dobra znajomość programu MS Office Excel

  • Podstawowa znajomość programu Comarch ERP Optima

  • Dokładność i skrupulatność,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Rzetelność oraz zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków

  • Doświadczenie w księgowości, rozliczeniach min. pół roku.

Rekrutacja trwa od 24.04.2024 do 6.05.2024, prosimy o aplikację CV przez OLX

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 914167612