2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Krzyki
Dodane 02 kwietnia 2024

Młodsza księgowa (Wrocław)

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Progresso jako firma doradcza dostarczająca kompleksowe rozwiązania, specjalizująca się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 28081, obecnie dla swojego klienta - prężnie działającej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydata na stanowisko:

Młodsza Księgowa/Księgowy

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe (kierunkowe)

  • podstawowa wiedza z obszaru księgowości/rachunkowości

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

  • dobra znajomość pakietu Office

  • znajomość jednego z systemów ERP mile widziane

  • zdolność analitycznego myślenia

  • systematyczność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • znajomość języka angielskiego - komunikatywna

Obowiązki:

  • wystawianie i wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych oraz ich wstępne księgowanie

  • rozliczanie wyciągów bankowych, delegacji służbowych i innych

  • kontrola spływu należności

  • kontrola kosztów firmy

  • nadzór nad kompletnością oraz prawidłowym obiegiem dokumentacji

  • wyjaśnianie bieżących spraw dot. firmy

Pracodawca oferuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • pakiet socjalny

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

UMOWA BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 908901127