2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Katowice
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 08 maja 2024

Młodsza księgowa/-wy

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Firma inPL Group działa na rynku od 2013 roku prowadząc kompleksową obsługę księgową oraz outsourcing finansowy. Biura firmy znajdują się w Lublinie, Katowicach, Krakowie, Warszawie oraz Wrocławiu. Firma prowadzi księgowość dla ponad 600 podmiotów w całej Polsce.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma inPL Group ogłasza rekrutację na stanowisko:

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy o/Katowice

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia lub wykształcenia średniego kierunkowego - mile widziane kierunki związane z ekonomią/finansami/rachunkowością;

  • znajomości przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości oraz ich praktycznego zastosowania

  • doświadczenie w prowadzeniu KH (Sp. z o.o. Spółki Komandytowe, Fundacje);

  • doświadczenia w księgowości JDG (KPiR oraz ryczałt);

  • podstawowej znajomości j. angielskiego i/lub rosyjskiego.

  • zdolności analitycznego myślenia;

  • umiejętności pracy w Zespole;

  • znajomość programu Optima - mile widziana.

Twój zakres obowiązków:

  • segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju oraz sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;

  • wprowadzanie do systemu finansowo - księgowego dokumentów;

  • kontrola kont księgowych pod względem poprawności i uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami;

  • sporządzenie formularzy/ deklaracji podatkowych oraz zestawień na podstawie zapisów księgowych VAT/PIT/CIT;

  • kontakt z urzędami;

  • archiwizowanie dokumentacji księgowej.

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • stacjonarną pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;

  • bardzo dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;

  • wsparcie współpracowników i przełożonych w rozwoju zawodowym;

  • dofinansowanie do kursów;

  • zwrot kosztów dojazdu;

  • dofinansowanie do karnetów sportowych;

  • spotkania integracyjne z innymi oddziałami.

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 847071708