2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Młodsza specjalistka / Młodszy specjalista ds. administracyjnych

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy sp. k. należy do wiodących w Polsce podmiotów specjalizujących się w obsłudze prawnej oraz dochodzeniu należności na każdym etapie. Od dwudziestu lat świadczy usługi doradztwa prawnego w każdym obszarze prowadzenia działalności, reprezentując Klientów przed urzędami oraz sądami wszystkich instancji.

Twoje zadania

  • skanowanie dokumentów oraz prowadzenie elektronicznego archiwum

  • porządkowanie i segregowanie dokumentacji

  • weryfikacja dokumentacji i wyszukiwanie informacji, uzupełnianie baz danych

  • telefoniczny kontakt z sądami

  • obsługa korespondencji

  • inne prace administracyjne

Aplikuj, jeśli

  • masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe, praktyki bądź staż

  • jesteś dyspozycyjna/y do podjęcia pracy na pełen etat

  • poszukujesz stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • wykazujesz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • dobrze organizujesz swój czas pracy

  • jesteś osobą dokładną i skrupulatną

  • mile widziani studenci studiów zaocznych na kierunku administracja lub pokrewnych :)

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość nauki oraz zdobycia pierwszego doświadczenia w renomowanej Kancelarii w Warszawie

  • prywatną opiekę medyczną

  • pakiet sportowy Medicover Sport

  • pracę w centrum miasta w dogodnym punkcie komunikacyjnym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 913625261