2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Warszawa
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Wola
BNP Paribas Bank Polska SA
Dodane 20 maja 2024

Młodsza/y Specjalistka/a ds. Przeciwdziałania Oszustwom Transakcyjnym

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Misja Banku BNP Paribas: Wprowadzamy pozytywną bankowość w życie naszych Klientów, odpowiadając na ich potrzeby finansowe i ułatwiając im realizację celów. W sposób prosty, przemyślany i bezpieczny. Z troską o społeczeństwo i środowisko.

Opis stanowiska:

  • Odbieranie i wykonywanie połączeń telefonicznych w sprawach bezpieczeństwa 24/7;
  • Podejmowanie działań związanych z zabezpieczeniem i odzyskaniem środków Klienta;
  • Reagowanie, przejmowanie i obsługa Incydentów Bezpieczeństwa zgłaszanych przez jednostki współpracujące, aplikacje monitorujące lub bezpośrednio przez Klientów;
  • Rekomendacje i zalecenia dotyczące odblokowania elektronicznych kanałów dostępu;
  • Analiza, weryfikacja i potwierdzenie alertowanych zdarzeń;
  • Współpraca i wymiana informacji z innymi bankami oraz instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce; Rozwinięte umiejętności komunikacyjne pozwalające na poznanie szczegółów danego Incydentu Bezpieczeństwa; Skrupulatność i dokładność oraz samodzielność w działaniu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i otwartość na zmiany;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Gotowość do pracy zmianowej 24/7.

Masz jak w Banku:

  • Dołączenie do organizacji o globalnym zasięgu, która jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 65 krajach z 200-letnią tradycją;
  • Pracę w miejscu, w którym możesz być sobą niezależnie od swojej orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, koloru skóry, pochodzenia, wieku czy poziomu sprawności;
  • Rozwój w Banku Zielonych Zmian, w którym możesz mieć wpływ na naszą planetę i otaczający nas świat;
  • Dużą autonomię w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego, co potwierdza ponad 90% pracowników;
  • Możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń;
  • Możliwości rozwoju zarówno w banku jak i spółkach w ramach Grupy BNP Paribas w kraju i zagranicą;
  • Pracę w środowisku agile’owym, które wspiera elastyczność i innowacyjność organizacji, w końcu jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 916516294