2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Szczecin
  7. Księgowość - Centrum
Dodane 03 maja 2024

Młodszy/a Księgowy/a

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Pracując z nami otrzymasz:

  • umowę o pracę na pełen etat w globalnej firmie medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku (mamy już prawie 120 lat, a ciągle rośniemy i rozwijamy się);

  • elastyczne godziny pracy;

  • hybrydowy model pracy, łączący możliwość pracy zdalnej (2 dni w tygodniu) z pracą w biurze w Centrum Szczecina (3 dni w tygodniu);

  • możliwość praktycznego wykorzystania i nauki języka angielskiego (kursy językowe);

  • rozwój poprzez szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne oraz możliwość realizowania ciekawych i ambitnych projektów, które realnie podnoszą kompetencje, np. Accounting Academy;

  • swobodną atmosferę pracy: u nas nie ma dress code’u, a do dyrektora generalnego mówimy po prostu „cześć”;

  • szereg benefitów, a w tym: prywatna opieka medyczna (Medicover) ubezpieczenie grupowe, kartę sportową, świadczenia świąteczne, imprezy firmowe, dofinansowanie do komunikacji miejskiej, dofinansowanie do nauki, zniżki na produkty rodziny Demant, prezenty okolicznościowe, zniżki na usługi i produkty naszych biznesowych partnerów;

  • skandynawską kulturę pracy, a co najważniejsze: work-life-balance

  • współpracę z doświadczonym zespołem ekspertów;

  • samodzielne i ambitne projekty. W Demant wierzymy, że każdy z nas realizuje swoją pracę i zadania na 100%- jesteśmy partnerami w pracy i cenimy swoje kompetencje, doświadczenie i wiedzę;

  • szybki i sprawny proces rekrutacji: 1 etap i błyskawiczną informację zwrotna

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Będziesz weryfikować dokumenty pod względem księgowym.

  • Zajmiesz się przygotowywaniem płatności i dostarczaniem danych na potrzeby audytu.

  • Będziesz prowadzić rozrachunki i uzgadniać salda z kontrahentami.

  • Weźmiesz czynny udział w zamknięciu miesiąca, kwartału i roku.

  • Sprawdzanie rozliczeń delegacji, kontrola poprawności pod względem wewnętrznych wytycznych oraz regulacji podatkowych.

  • Będziesz mieć możliwość uczestniczenia w projektach, w tym także międzynarodowych.

Idealnie jeśli:

  • posiadasz minimum średnie wykształcenie kierunkowe;

  • posiadasz wiedzę z zakresu księgowości;

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim w mowie i piśmie;

  • posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (m.in.: Excel, Outlook, Teams);

  • chętnie uczysz się nowych rzeczy i lubisz podejmować wyzwania;

  • jesteś skrupulatny i dokładny;

  • lubisz pracować z dokumentacją księgową;

  • masz za sobą praktykę lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911205705