2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Stare Babice
Dodane 01 maja 2024

Młodszy/a specjalista/ka do spraw sprzedaży

Wynagrodzenie

4 600 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stare Babice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Enes Magnesy serdecznie zaprasza do przesyłania CV :)

Zakres obowiązków

  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych i spedycyjnych,

  • prowadzenie E-mail’owej korespondencji z Klientami,

  • telefoniczna obsługa Klienta,

  • bezpośrednia obsługa Klienta w siedzibie firmy,

  • aktywne pozyskiwanie Klientów,

  • budowanie długoterminowych relacji z Klientami,

  • realizacja założonych celów sprzedażowych,

  • dbałość o realizację standardów jakościowych,

  • dbałość o najwyższą jakość obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie,

  • dobra organizacja pracy i nastawienie na realizację celów,

  • kreatywność,

  • chęć rozwoju i podejmowania nowych wyzwań,

  • wykształcenie minimum średnie.

Mile widziana

  • Znajomość systemu Comarch Optima lub innego programu sprzedażowo-magazynowego,

  • umiejętność obsługi platform sprzedażowych (Allegro, Amazon, eBay itp.),

  • znajomość języka obcego,

  • wykształcenie techniczne.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej liderem w branży,

  • w okresie próbnym (trzymiesięcznym) szkolenia wdrożeniowe,

  • po okresie próbnym (w razie potrzeby) dalsze szkolenia,

  • pracę w przyjaznej, partnerskiej atmosferze,

  • pracę stacjonarną w biurze w Starych Babicach pod Warszawą,

  • stałe godziny pracy: 8:00 – 16:00.

z magnetycznymi pozdrowieniami,

Zespół Enes Magnesy :)

Lokalizacja

Stare Babice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Stare Babice
ID: 891848502