2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Katowice
  7. Utrzymanie ruchu - Zawodzie
GRUPA NEUCA
Dodane 02 maja 2024

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Automatyki Magazynowej - Grupa NEUCA

Lokalizacja

Katowice, Zawodzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:
  • nadzorowanie pracy urządzeń automatyki magazynowej,
  • usuwanie awarii urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki, elektroniki i automatyki urządzeń magazynowych,
  • powiadamianie serwisów naprawczych,
  • wykonywanie przeglądów urządzeń automatyki magazynowej,
  • rejestrowanie i obsługę zgłoszeń od użytkowników systemów magazynowych.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe: kierunek automatyka,
  • gruntowna wiedza na temat układów sterowania, napędów kontrolno-pomiarowych,
  • znajomość zasad funkcjonowania systemów magazynowych,
  • dobra znajomość aplikacji biurowych MS Office,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • konsekwentne dążenie do realizacji podstawionych zadań,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

Mile widziane

  • mile widziane uprawnienia SEP 1kV.
To oferujemy:
  • odpowiedzialną pracę w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • nowoczesne warunki pracy i przyjazną atmosferę,
  • możliwość poznania światowych technologii,
  • kafeteryjny system benefitów – decydujesz z czego chcesz skorzystać.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Zawodzie
ID: 914416619