2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Sochaczew
Empik
Dodane 23 maja 2024

Młodszy/a Specjalista/ka w CWK

Lokalizacja

Sochaczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Sochaczew

Szukasz pracy, w której widzisz realne efekty swoich codziennych działań

Jesteś otwarty i komunikatywny?

Chcesz pomagać Klientom jednego z największych sklepów e-commerce i omnichannel w Polsce?

Nie boisz się podejmować nowych wyzwań

Jesteś nastawiony na realizację postawionych celów

Cechuje Cię zaraźliwa pogoda ducha i życzliwość?

JEŻELI ODPOWIEDŹ NA WSZYSTKIE PYTANIA BRZMI „TAK” – ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

 Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa telefoniczna, mailowa, czatowa Klientów EMPIK – wszystkiego Cię nauczymy.

  • Budowanie relacji z Klientem, opartych o partnerską współpracę.

  • Dbanie o najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

  • Dbanie o reputacje i pozytywny wizerunek naszej Firmy.

  • A także… pozytywne zakręcenie na punkcie Klienta.

Co możesz z nami zyskać?

  • Stabilne zatrudnienie od pierwszego dnia na podstawie umowy o pracę.

  • Program OnBoardingu – wszystkiego Cię nauczymy.

  • Przełożonego, który jest blisko swoich pracowników.

  • Rozwój poprzez uczestnictwo w wewnętrznych szkoleniach oraz możliwość budowania ścieżki zawodowej w strukturach firmy.

  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą kursów, które podniosą Twoje umiejętności.

  • Brak narzuconych skryptów rozmowy – pracujemy z naszymi Klientami na relacjach.

  • Dogodny dla Ciebie grafik pracy – pracujemy w systemie zmianowym (poniedziałek-piątek 8:00-20:00 oraz w wybrane soboty i niedziele handlowe).

  • Dobrze skomunikowane biuro w dogodnej lokalizacji, zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie pracy.

Korzyści dla Ciebie:

  • Biuro w Centrum Sochaczewa

  • System premiowania

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Wczasy pod gruszą

  • Program Poleceń

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 917177939