2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator sieci
  5. Administrator sieci - Dolnośląskie
  6. Administrator sieci - Wrocław
  7. Administrator sieci - Krzyki
Dodane 08 kwietnia 2024

Młodszy Administrator sieci

Wynagrodzenie

4 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

FineMEDIA

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym, działamy na terenie Dolnego Śląska od 2001 r. Nasi klienci to osoby indywidualne, małe i średnie firmy oraz instytucje.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy:

ul. Zwycięska, Wrocław

Zakres obowiązków:

  • administracja systemów Linux (Debian, Ubuntu, CentOS)
  • utrzymanie aglomeracyjnej sieci szkieletowej
  • udział w projektowaniu i pracach wdrożeniowych usług dla klienta biznesowego
  • monitoring środowiska produkcyjnego, elementów sieci i reagowanie na pojawiające się awarie
  • dyżury na zmianę z innymi członkami zespołu

Nie wymagamy dużego doświadczenia praktycznego, ale chcielibyśmy, abyś miał wiedzę z zakresu:

  • obsługi konsoli systemu Linux
  • zagadnień protokołu TCP/IP i warstw niższych
  • jednego z języków skryptowych do automatyzacji zadań (Bash / PHP / Python)
  • konfiguracji urządzeń CISCO (mile widziane CCNA)
  • języka angielskiego (na poziomie czytania dokumentacji ze zrozumieniem)

Dodatkowym atutem będzie:

  • jakbyś wiedział jak rozwija się którykolwiek ze skrótów BGP, RIP, OSPF, DNS, SIP :)
  • a jeszcze fajniej by było jakbyś wiedział jak działają :)
  • umiejętność pracy w grupie
  • motywacja, zaangażowanie i chęć doskonalenia swoich umiejętności
  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (zarówno w opcji B2B jak i UoP)
  • interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań
  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
  • pakiet świadczeń pozapłacowych

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).".

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 700671007