2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Leszno
Dodane 02 maja 2024

Młodszy Agronom poszukiwany!

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Uwaga! Poszukujemy osoby na stanowisko:

MŁODSZY AGRONOM

Lokalizacja: Pudliszki

Praca stacjonarna

 Twój zakres obowiązków obejmuje:

  • Świadczenie usług doradztwa w zakresie technologii uprawy pomidorów oraz przeprowadzanie pokazów dla plantatorów

  • Inicjowanie i koordynowanie działań w zakresie postępu technicznego w technologii uprawy pomidorów

  • Bieżąca lustracja plantacji,

  • Planowanie zbiorów i produkcji w oparciu o potrzeby Kraft Heinz

  • Zapewnienie (czasowe i ilościowe) dostaw wszystkich wymaganych plonów od rolników

  • Wdrażanie i audytowanie rolnictwa zrównoważonego

  • Raportowanie KPI zgodnie ze standardami wewnętrznymi firmy

Czego wymagamy od Ciebie?

  • wykształcenie wyższe - kierunek rolnictwo lub ogrodnictwo

  • wiedza z zakresu technologii uprawy pomidorów

  • min. 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętności negocjacyjne i interpersonalne

  • elastyczność oraz umiejętność dostosowywania się do zmian

  • Umiejętność samodzielnej pracy

  • Orientacja na wyniki i osiąganie celów

  • Chęć ciągłego doskonalenia się

  • prawo jazdy kat. B - wymagane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2 – wymagane w mowie i piśmie – stały kontakt z zagranicznymi przełożonymi

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Samodzielne stanowisko

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Miłą i przyjazną atmosferę

  • Wsparcie kolegów i przełożonego

  • Pakiet benefitów

  • Szkolenia

Nie czekaj APLIKUJ! Czekamy na Twoje CV (pamiętaj o klauzuli RODO).

Zastrzegamy prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 894628816