2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Pomorskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Gdańsk
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Oliwa
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy analityk finansowy

Lokalizacja

Gdańsk, Oliwa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Olivia Centre to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu trójmiejskiej metropolii. Dostarczając obecnie 170 tys. mkw. najwyższej jakości powierzchni biurowej do wynajęcia, tworzymy największe centrum biznesowo-biurowe w Polsce północnej. W prestiżowych biurowcach swoje miejsce znalazło już ponad 200 firm. Rezydentami Centrum zostały zarówno globalne korporacje, jak i polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupy.

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie w procesie przygotowania budżetu rocznego,

  • kontrola realizacji powyższych planów,

  • wsparcie w sporządzaniu raportów i analiz finansowych,

  • wsparcie w analizie rentowności produktów,

  • bieżące wsparcie w utrzymaniu systemu workflow,

  • wdrażanie i usprawnianie narzędzi raportowych i analitycznych,

  • implementacja nowych funkcjonalności systemu raportowego,

  • udział w projektach rozwojowych i optymalizacja procesów w oparciu o dostępne dane,

  • udział w planowaniu i tworzeniu raportów (wraz z działami wewnątrz organizacji).

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (lub ostatni rok studiów) w dziedzinie statystyki, ekonometrii, matematyki, informatyki lub podobnych kierunków,

  • bardzo dobra znajomość programu Excel,

  • mile widziana znajomość języka SQL,

  • bardzo dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów,

  • proaktywne podejście do identyfikowania możliwości usprawnienia procesu i samodoskonalenia,

  • dobre umiejętności komunikacyjne,

  • kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań.

To oferujemy:

  • stabilną współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • uczestnictwo w rozwoju największego w Trójmieście Centrum Biznesowego,

  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w interesujących, wydarzeniach organizowanych w Olivii,

  • długoterminową współpracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i atrakcyjny pakiet benefitów.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w mojej aplikacji przez Olivia Serwis Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 472 w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Oliwa
ID: 909697306