2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Analityk
  5. Analityk - Śląskie
  6. Analityk - Katowice
  7. Analityk - Wełnowiec-Józefowiec
Dodane 07 maja 2024

Młodszy analityk informatyki śledczej

Lokalizacja

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Laboratorium Informatyki Śledczej ForSec SA zajmuje się działaniami, które związane są z odzyskiwaniem, zabezpieczaniem i analizowaniem danych cyfrowych pochodzących z różnego rodzaju urządzeń elektronicznych np. z komputerów, smartfonów, chmur i wielu innych nośników danych. Analizujemy je po to, aby ustalić aktywności użytkowników i zabezpieczyć odpowiednio znalezione dane. Przeprowadzamy analizę w celu identyfikacji działań podejmowanych przez użytkowników oraz odpowiednio zabezpieczamy znalezione dane.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Analityk Informatyki Śledczej.

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, potrafisz analitycznie myśleć, interesują Cię zagadnienia związane z informatyką śledczą oraz jesteś chętny/a do rozwoju w tym obszarze, to szukamy właśnie Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za wspieranie specjalistów w prowadzeniu procesów z zakresu informatyki śledczej m. in. zabezpieczanie oraz przeszukiwanie danych pochodzących z takich urządzeń jak komputery, urządzenia mobilne, zewnętrzne nośniki danych.

Nasze wymagania:

  • znajomość zagadnień oraz technologii z branży IT (chętnie spotkamy się z absolwentami kierunków technicznych związanych z technologiami informatycznymi),

  • znajomość systemów operacyjnych (komputerowych i urządzeń mobilnych),

  • ogólna wiedza w zakresie montażu i demontażu podzespołów komputerowych,

  • obsługa programów pakietu Office (Word, Excel itp.),

  • umiejętność pozyskiwania i szukania informacji,

  • umiejętność sporządzenia raportu pisemnego z wykonanej pracy,

  • wielozadaniowość (umiejętność wykonywania kilku zadań jednocześnie),

  • samodzielność, dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w zespole i dobre zdolności interpersonalne,

  • dyspozycyjność,

  • dyskrecja,

  • niekaralność,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • wiedza z zakresu obróbki audio-video (polepszanie jakości ujęć)

To oferujemy:

  • możliwość pracy nad ciekawymi projektami,

  • zatrudnienie na umowę zlecenie,

  • przyjacielską atmosferę w pracy,

  • dostęp do nowoczesnych technologii stosowanych w informatyce śledczej/ analizie urządzeń mobilnych,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • benefity w postaci wyjść i wyjazdów integracyjnych,

  • prywatna opieka medyczna na najwyższym poziomie,

  • praca stacjonarna w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym blisko centrum miasta,

  • możliwość rozwoju i nauki w firmie o unikalnych kompetencjach na rynku!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec
ID: 847572270