2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Wielkopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Ostrów Wielkopolski
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy doradca ds. nadzoru sieci - PROMAX

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo PROMAX Sp. j. poszukuje osoby na stanowisko:

Młodszy doradca ds. nadzoru sieci

Dział teleinformatyczny, sekcja: Centrum nadzoru sieci

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Podstawowe zadania:

• nadzór i monitorowanie parametrów sieci teleinformatycznej, optycznej i HFC w celu zapewnienia stabilności usług telekomunikacyjnych

• obsługa zgłoszeń klientów, ich diagnoza oraz wsparcie techniczne

• tworzenie i rozwijanie procedur o problemach i sposobach ich rozwiązywania Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie techniczne

• podstawowe umiejętności poruszania się w środowisku Windows, Linux

• znajomość urządzeń sieciowych i podstawy konfiguracji

• umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów

• analityczne podejście w diagnozowaniu awarii

• gotowość do pracy zmianowej

Dodatkowe atuty:

• zainteresowania związane z obsługą komputerów klasy PC

• znajomość systemów Linux

• wiedza z zakresu systemów monitoringu sieci

• doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• umowę o pracę

• możliwość rozwoju osobistego

• pakiet medyczny i sportowy

• szkolenia dla nowych pracowników

Pisemne oferty (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać w terminie do 15.05.2024 r. poprzez formularz zgłoszeniowy OLX.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 914123175