2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy Doradca Klienta Biznesowego

Wynagrodzenie

4 200 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaRekrutacja online

Jeśli marzy Ci się praca dzięki której przyczynisz się do rosnącego zadowolenia oraz oszczędności czasu i pieniędzy Partnerów biznesowych oraz Klientów to praca w Oferteo.pl jest właśnie dla Ciebie!

W ramach bonusu dorzucimy także przyjemną atmosferę, pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz kilka innych atrakcji.

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż telefoniczna produktów wewnętrznych Oferteo

  • Dbałość o jakość obsługi

Co Ci proponujemy?

  • Na pewno mamy do siebie blisko. Nasze biuro mieści się w centrum Wrocławia, a obecnie pracujemy hybrydowo - 1 dzień w tygodniu w biurze, 4 dni zdalnie :),

  • A do biura warto przychodzić - mamy nową strefę chillu!

  • Jeśli do nas zajrzysz, zwiążemy się umową o pracę

  • Nie mamy nic do ukrycia – proponujemy Ci stały i przejrzysty system wynagrodzenia. Wynagrodzenie rzędu 3500 - 3700 zł netto jest w zasięgu Twojej ręki już od pierwszych miesięcy! I będzie tylko rosło..

  • Sky is the limit to Twoje hasło przewodnie w temacie produktywności? Świetnie, mamy dla Ciebie atrakcyjne premie

  • Ponieważ cenimy sobie relaks i odpoczynek, chcemy spotykać się z Tobą od poniedziałku do piątku, maksymalnie do 17:00!

  • Ale nie spoczywamy na laurach! Będziemy dzielnie rozwijać Twoje kompetencje i umiejętności aby umożliwić Ci szybki awans w sektorze sprzedaży

  • Nie będziesz się z nami nudzić – w Oferteo na każdego czekają różnorodne projekty!

  • Lubisz sport ale nie masz na niego czasu? Dzięki nam pokochasz bieganie w czasie wspólnych ćwiczeń pod okiem trenera!

  • Nie martw się – jesteś ubezpieczony

  • Mimo wszystko wolisz jogę? Dofinansujemy Twoją kartę Multisport

  • Żyjemy obecnie w trudnych czasach - oferujemy wsparcie psychologiczne.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Przyjacielskiej relacji ze słuchawkami i telefonem – najlepiej dłuższej niż 6 miesięcy i udokumentowanej w CV

  • stół z powyłamywanymi nogami tonem Krystyny Czubówny to dla Ciebie pikuś

  • świat wirtualny nie ma dla Ciebie tajemnic, a obsługę komputera jesteś w stanie wytłumaczyć nawet 2-latkowi

  • jesteś oazą spokoju i skarbnicą argumentów w jednej osobie

  • co więcej! Potrafisz przekonać Babcię, że już nie jesteś głodny

  • na rozmowie rekrutacyjnej z niecierpliwością czekasz na popularne zdanie ‘ sprzedaj mi ten długopis ‘. Zawsze Ci się udaje

  • Team building i Team work to najczęściej potwierdzane umiejętności na Twoim LinkedIn

  • Cieszysz się jak dziecko na widok nowego kalendarza ze szkoleniami.

  • Obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie problemu.

Coś się nie zgadza?

Nie martw się – jeśli jesteś otwarty i chętny do nauki, ogarniemy to wspólnie!

Dołącz do nas!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 672857782