2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy Doradca Klienta Biznesowego

Wynagrodzenie

4 200 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Jeśli marzy Ci się praca dzięki której przyczynisz się do rosnącego zadowolenia oraz oszczędności czasu i pieniędzy Partnerów biznesowych oraz Klientów to praca w Oferteo.pl jest właśnie dla Ciebie!

Rozpoczynamy poszukiwania Młodszego Doradcy Klienta Biznesowego, który rozwinie nasz dział sprzedaży!

Zakres Obowiązków:

- sprzedaż telefoniczna produktów wewnętrznych Oferteo,

- dbałość o wysoką jakość obsługi,

- osiąganie celów sprzedażowych.

Nasze oczekiwania:

- umiejętność pracy z Klientem i sprzedaży telefonicznej,

- umiejętność negocjacji,

- biegła znajomość obsługi komputera i systemów call center,

- pozytywne nastawienie do bieżących zadań.

Co w zamian Oferujemy:

- stały i przejrzysty system wynagrodzenia - podstawa + premie,

- pracę w pełnym wymiarze godzin i umowę o pracę,

- szkolenia wstępne,

- dodatkowe szkolenia w trakcie trwania zatrudnienia,

- atrakcyjny pakiet benefitów: MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wsparcie psychologiczne,

- pracę w trybie hybrydowym: 4 dni w domu i 1 dzień w biurze w centrum Wrocławia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 797366302