2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Lubin
Dodane 03 maja 2024

młodszy doradca serwisu

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma RE-WO Sp. z o.o. dealer samochodowy marki SKODA / FORD działająca na rynku motoryzacyjnym od 1982r., obecnie poszukuje osób na stanowisko:

·         MŁODSZY DORADCA SERWISU

Jakie zadania czekają na Ciebie:

·         asystowanie przy przyjmowaniu samochodów do obsługi oraz wydawanie po obsłudze serwisowej

·         bieżąca obsługa Klienta

·         przyjmowanie i weryfikacja informacji Klientów o zauważonych wadach i usterkach w samochodach

·         otwieranie i rozliczanie zleceń serwisowych

·         sprzedaż bogatej oferty części zamiennych i akcesoriów samochodowych marki SKODA

·         współpraca z pracownikami działu handlowego przy obsłudze samochodów na serwisie

·         rozliczanie gwarancji

Dołącz do nas jeśli:

·         łatwo nawiązujesz kontakty, lubisz i potrafisz aktywnie pracować z Klientem,

·         motoryzacja to Twoja pasja, znasz podstawy budowy samochodów,

·         posiadasz wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne kierunkowe),

·         wiążesz swoją przyszłość z motoryzacją, (doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem)

·         znasz się na częściach samochodowych

·         jesteś otwarty i potrafisz współpracować

·         jesteś nastawiony na osiąganie celów i dążysz do rozwoju zawodowego

·         potrafisz obsługiwać komputer i urządzenia biurowe

·         posiadasz prawo jazdy kat. B

Pracując z nami zyskasz:

·         możliwość zdobycia bogatego doświadczenia

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         pracę dla jednej z czołowych marek motoryzacyjnych

·         pracę w zgranym i doświadczonym zespole

Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 31.05.2024r.. oznacza, że oferta nie została przyjęta.

Informujemy, że Administratorem danych jest RE-WO VOLUMIS MOTORS Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie przy ul. Hutniczej 2A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 914686245