2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Dolnośląskie
  6. Spedycja - Milejowice
Piotr Jachimowski
Dodane 03 maja 2024

Młodszy Dyspozytor - Spedytor - Planista międzynarodowy * NEOPROFIT

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Milejowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

NEOPROFIT to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo transportowe działające na rynku od kilkunastu lat. Dysponujemy własną flotą liczącą obecnie kilkadziesiąt pojazdów ciężarowych i dostawczych. Nasza główna działalność to usługi transportu towarów na terenie Unii Europejskiej. Zajmujemy się również spedycją oraz naprawą pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Posiadamy nowoczesną siedzibę, własną bazę transportową oraz serwis dostosowany do napraw powypadkowych pojazdów.

Zapraszam do uczestnictwa w rekrutacji na stanowisko:

MŁODSZY DYSPOZYTOR - SPEDYTOR - PLANISTA MIĘDZYNARODOWY

 OPIS STANOWISKA:

  • obsługa aktualnych klientów firmy,

  • obsługa zleceń transportowych oraz spedycyjnych,

  • obsługa elektronicznych giełd ładunków Trans.eu, TimoCom,

  • uczestnictwo w procesie tworzeniu planów wyjazdu w poszukiwaniu najlepszych możliwych układów wykorzystania dostępnych pojazdów własnych oraz kierowców,

  • organizowanie oraz kontrola pracy kierowców,

  • tryb wyłącznie stacjonarny, miejsce pracy: 55-020 Milejowice.

ZAPEWNIAMY:

  • kompleksowe szkolenie, dzięki któremu poznasz od podstaw pracę w zawodzie dyspozytora/spedytora,

  • doskonałe warunki pracy w nowoczesnym obiekcie biurowym,

  • pracę w kilkuosobowym dziale doświadczonych specjalistów, blisko szczebla decyzyjnego,

  • wsparcie back office, które odciąży Cię od czynności administracyjnych,

  • indywidualnie uzgadniane warunki finansowe (wynagrodzenie wyłącznie stałe).

WYMAGANIA:

  • gotowość do odpowiedzialnej pracy pod presją czasu,

  • zaangażowanie oraz chęć do intensywnej nauki,

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będą traktowane jako dodatkowe atuty kandydata.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) proszę przesyłać drogą elektroniczną.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Milejowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Milejowice
ID: 631481661