2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Grójec
Dodane 22 kwietnia 2024

Młodszy Elektromechanik

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Wola Mrokowska (przy trasie E7 Kraków-Warszawa),  woj. mazowieckie

Główne zadania:

  • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich występowaniu,

  • prowadzenie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn,

  • usprawnianie i optymalizacja funkcjonowania maszyn i urządzeń,

  • przygotowywanie maszyn i urządzeń do procesu produkcji,

  • współpraca z innymi działami w celu zachowania płynności produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu elektrycznym,

  • praktyczna i teoretyczna wiedza na temat funkcjonowania urządzeń i mechanizmów,

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22, 22-6.

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem,

  • umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • stałe wynagrodzenie oraz premie adekwatne do osiąganych wyników,

  • świadczenia z funduszu socjalnego, dofinansowanie posiłków, dostęp do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość dojazdu autobusem dowożącym pracowników na trasach:

    • Radom - Wola Mrokowska

    • Warka – Ryszki – Jasieniec – Skurów – Grójec – Tarczyn - Wola Mrokowska

    • Bukówno – Radzanów – Sucha - Białobrzegi – Grójec - Tarczyn - Wola Mrokowska

    • Dobieszyn – Ksawerów Stary – Stromiec - Pohulanka – Białobrzegi – Grójec - Tarczyn - Wola Mrokowska

Zapraszamy do aplikowania i zachęcamy do kontaktu z Działem Personalnym pod numerem tel. 570 530 196. Wszystkie osoby aplikujące, które spełniły oczekiwania pod kątem oferty pracy zostaną wzięte pod uwagę w procesie rekrutacyjnym

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 847821792