2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Grójec
Dodane 19 kwietnia 2024

Młodszy Inżynier Automatyki

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PZW Sp. z o.o., innowacyjna firma z doświadczonym zespołem inżynierów, wchodząca w skład GRUPY PZW poszukuje aktualnie do swojego zespołu w Grójcu pracownika na stanowisko: Młodszy Inżynier Automatyki

Zakres obowiązków:

  • opraco­wy­wanie dokumen­tacji technicznej automatyki w tym m.in. specy­fi­kacje urządzeń AKPiA, karty doboru urządzeń AKPiA, schematy obwodów automatyki, rysunki montażowe urządzeń AKPiA, rysunki lokali­zacji urządzeń automatyki i tras kablowych, listy kablowe, zesta­wienia materiałów AKPiA

  • dobór urządzeń pomia­rowych, sterow­niczych i wykonaw­czych automatyki

  • odbywanie wizyt na budowach, o ile to konieczne, w ramach reali­zowanych przez firmę projektów

  • budowanie szaf automatyki i ich montaż na obiekcie

  • montaż czujników, presostatów, itp. na obiekcie

Kwalifikacje:

  • mile widziane wyksz­tałcenie wyższe (kierunek: automatyka lub pokrewny)

  • wiedza lub wyksz­tałcenie w zakresie automa­ty­zacji procesów

  • dobra znajomość AutoCAD

  • posiadanie uprawnień SEP G1 min. E

  • dobra organi­zacja pracy, samod­zielność, dokładność, umiejętność ustalania priorytetów

  • odpowied­zi­alność za reali­zację zadań

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • interesującą prace w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • ciągły rozwój poprzez uczestniczenie w dedykowanych szkoleniach

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 904884998