2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Gorlice
Rockfin Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy Inżynier Projektu - Rockfin Sp. z o.o. Gorlice

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

• Realizacja projektów pod nadzorem doświadczonego Inżyniera Projektu

• Pomoc w opracowywaniu wymagań technicznych projektów, doborze komponentów, określeniu parametrów projektowych

• Dobór rozwiązań technicznych projektu

• Przygotowanie założeń technicznych do oferty dla Klienta

• Opracowanie technicznych warunków zakupowych projektów

• Udział w spotkaniach z Klientami i prowadzenie wyjaśnień technicznych z Klientami w ramach realizowanych projektów

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany Wydział Mechaniczny lub pokrewny)

• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

• Znajomość rysunku technicznego

Mile widziane:

• Znajomość zagadnień technicznych w obszarze hydrauliki siłowej i systemów energetycznych

• Praktyczna wiedza z obszaru doboru komponentów maszyn i urządzeń

Oferujemy:

• Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym

• Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry

• Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna

• Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach

• Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin

• Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych

• Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości

• Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny

• Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)

• Dofinansowanie do karty MultiSport

• Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki

• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

• Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00

• Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym

• Program Adaptacji Nowego Pracownika

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 877868083