2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Tychy
Dodane 02 maja 2024

młodszy inżynier robót drogowych - Tychy

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma budowlana/drogowa o silnej pozycji na rynku, zatrudni majstra robót z doświadczeniem.

Praca na terenie miasta Tychy

Zakres obowiązków:

·  organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym

·  ·  organizowanie, rozliczanie i ocena pracy podległych pracowników i podwykonawców

·  ·  przyjmowanie, kontrola oraz rozliczanie materiałów na budowie, ewidencja godzin pracy pracowników i sprzętu

·  ·  zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie

·  współpraca z kierownictwem kontraktu, bieżący monitoring postępu prac

·  Nadzór nad pracą brygad budowlanych oraz kontrola jakości wykonywanych prac

·  Planowanie i realizacja harmonogramu robot drogowych w porozumieniu z kierownictwem budowy zgodnie z wymogami Zamawiającego

·  ·  Współpraca z kierownikiem budowy przy budowie dróg

·  ·  Rozliczanie wykonanych robót, monitorowanie, jakości i kosztów

·  ·  Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie

·  koordynacja nad brygadami

·  ·  Wytyczanie i niwelacja terenu

·  umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Praca  w terenie

Wymagania:

·  wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe w specj. Budownictwo drogowe)

·  ·  dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

·  ·  umiejętność kierowania podległym zespołem i bardzo dobra organizacja pracy

·  sumienność, odpowiedzialność, terminowość

·  Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku majstra budowy przy budowie dróg

·  Samodzielność

·  Znajomość obsługi komputera - pakiet Office

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego:

60*******33

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 905614962