2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator sieci
  5. Administrator sieci - Lubuskie
  6. Administrator sieci - Zielona Góra
Dodane 04 kwietnia 2024

Młodszy Inżynier Systemu

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Multisoft S.A jest firmą o profilu IT. Uczestniczy w budowaniu systemów ATC, tworzeniu urządzeń i aplikacji monitorujących oraz tworzeniu sieci informatycznych.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: MŁODSZY INŻYNIER SYSTEMU

Lokalizacja: Zielona Góra

Opis stanowiska:

-Konfiguracja, testy i instalacja oprogramowania nagrywającego systemy ATC

-Instalacja okablowania oraz osprzętu w szafach serwerowych (RACK)

-Zestawianie, obsługa i naprawa systemów nagrywających

-Prowadzenie wsparcia technicznego (zarówno zdalnego jak i bezpośredniego)

Profil Kandydata:

-Wykształcenie wyższe (mile widziane o profilu informatycznym)

-Dobra znajomość systemu operacyjnego Windows (preferowane Windows Server)

-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

-Prawo jazdy kat.B

-Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (po okresie próbnym)

-Dobra organizacja czasu pracy

-Kreatywność i samodzielność w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

-Umowę o pracę

-Ruchomy czas pracy

-Ubezpieczenie na życie

-Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w branży IT

-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem portalu OLX.  Proszę o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Multisoft S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 909176324