2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Niepruszewo
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy Inżynier Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Niepruszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Hempel jest liderem w produkcji i sprzedaży farb przemysłowych. Obecnie posiadamy 10 jednostek badawczych, 27 fabryk, 48 biur sprzedaży i ponad 150 magazynów zlokalizowanych w strategicznych miejscach na całym świecie.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób ambitnych, chcących podnosić swoje kwalifikacje oraz dążących do ciągłego rozwoju zawodowego.

Szczególną uwagę zwracamy na takie kompetencje jak:

zaangażowanie, pasja, otwartość oraz innowacyjność.

Lokalizacja:

Niepruszewo k/Buku (20 km od Poznania; lokalizacja przy A2)

Zakres obowiązków:

•    Planowanie, zarządzanie i monitorowanie kontroli, konserwacji, działań naprawczych i prewencyjnych mających na celu zapewnienie właściwego funkcjonowania budynków, maszyn i urządzeń

•    Inspekcja zakończonych prac w celu weryfikacji poprawnego wykonania operacji

•    Obsługa, naprawa oraz serwis instalacji mechanicznych, elektrycznych oraz infrastruktury obiektu

•    Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej maszyn, urządzeń i instalacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami

•    Zarządzanie oraz realizowanie wymaganych konserwacji, inspekcji i kontroli, zgodnie z ustalonym harmonogramem

•    Współpraca z zewnętrznymi dostawcami, wykonawcami

•    Wsparcie w zakresie zarządzania systemami IT dotyczącymi utrzymania ruchu

•    Aktywny udział w doskonaleniu procesów

 Wymagania:

·        Wykształcenie wyższe w zawodzie mechanik, elektryk, automatyk lub mechatronik

·        Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

·        Uprawnienia SEP grupa 1 D, E do 20kV

·        Uprawnienia SEP gazowe grupa 2 D, E

·        Uprawnienia cieplne grupa 3 D, E

·        Znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel

·        Mile widziana znajomość systemów zarządzania utrzymaniem ruchu

·        Dokładność, sumienność, cierpliwość, otwartość, komunikatywność, zdecydowanie w działaniu oraz zdolności organizacyjne

·        Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę przez firmę Hempel

·        Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną

·        Pracę w zespole składającym się ze specjalistów w swojej dziedzinie

·        Dodatkowe świadczenia, takie jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dodatek urlopowy, dofinansowanie do kart Multisport, bony świąteczne, spotkania integracyjne

Lokalizacja

Niepruszewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Niepruszewo
ID: 818434614