2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Prądnik Biały
Dodane 25 kwietnia 2024

Młodszy Kierownik Robót Elektrycznych

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  Kontrola, organizacja i koordynacja robót z zakresu instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych zgodnie z projektem oraz pozwoleniem na budowę,

  Opracowywanie harmonogramów dla budów w trakcie realizacji,

  Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej oraz przedmiarów budowlanych,

  Kontrola terminowości wykonania prac,

  Prowadzenie bieżącej dokumentacji w zakresie instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych,

  Prowadzenie rozmów z dostawcami i podwykonawcami poprzez zbieranie ofert,

  Składanie zamówień i dostarczanie materiałów na miejsce budowy,

  Przygotowanie instalacji elektrycznej i elektroenergetycznej do odbioru wraz z dokumentacją,

  Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,

 Organizacja i zarządzanie pracą pracowników spółki BP Electrix jak i firm podwykonawczych,

  Prowadzenie budżetu kontraktu,

  Udział w realizacji zadań ofertowych, w tym: m.in. analiza dokumentacji przetargowej, przygotowywanie wycen,

  Ścisła współpraca z przełożonym

Nasze wymagania

  Umiejętność kierowania i nadzorowania pracowników oraz pracy w zespole,

  Praktyczna umiejętność czytania elektrycznej dokumentacji technicznej,

  Wykształcenie min. średnie (preferowany kierunek branżowy –technik elektryk),

  Doświadczenie zawodowe na podobnym bądź pokrewnym stanowisku (elektromonter, koordynator prac, brygadzista, kierownik robot elektrycznych, kierownik projektu) min. 2 lata,

  Prawo jazdy kat. B,

  Możliwość uzupełniania książki praktyk do uprawnień budowlanych,

  Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie w realizacje zadań,

  Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, samodzielność,

  Mile widziane: uprawnienia budowlane  do kierowania robotami elektrycznymi bez ograniczeń,

  Mile widziane: uprawnienia SEP E i D oraz pomiarowe

To oferujemy

  Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku- działającej od ponad 30 lat,

  Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia oraz umiejętności,

  Elastyczność formy zatrudnienia – w zależności od preferencji kandydata (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca B2B),

  Samochód, telefon oraz komputer służbowy,

  Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,

  Uczestnictwo w interesujących projektach dających możliwość rozwoju zawodowego,

  Możliwość dofinansowania do szkoleń i kursów,

  Szansa ma otrzymanie dodatkowego wynagrodzenia w postaci premii

O nas

BP Electrix sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku powstała na fundamentach spółki Electrix z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Od lat nasza firma oferuje pełny wachlarz usług w zakresie projektowania i realizacji instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych.

Specjalizujemy się m.in. w liniach energetycznych, stacjach transformatorowych, słupowych oraz kontenerowych, oświetleniach zewnętrznych, instalacjach elektrycznych i elektroenergetycznych.

Strategię spółki opieramy na budowaniu wysoce wykwalifikowanych, zaangażowanych zespołów. Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie wiedzę, a powierzone nam zadania realizujemy z najwyższą starannością.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 912479812