2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podlaskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Narew
Dodane 11 kwietnia 2024

Młodszy konstruktor

Lokalizacja

Narew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AluWindows Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest firmą działającą na rynku stolarki aluminiowej. W związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Narew (pow. hajnowski)

Zakres obowiązków

·        Przygotowywanie dokumentacji technologicznej i rysunkowej wyrobów (okien, drzwi, fasad) z wykorzystaniem oprogramowania CAD, LICZ OKNO Ustalanie harmonogramów prac.

·        Wprowadzanie zmian w dokumentacji technologicznej Poszukiwanie i wdrażanie nowych ekip monterskich

·        Przygotowanie kalkulacji konstrukcji aluminiowych

·        Nadzór nad dokumentacją techniczną.

·        Praca w środowisku MS Office

·        Współpraca z działem produkcji oraz działem handlowym

·        Raportowanie wyników pracy do Zarządu

·        Bieżący kontakt z Klientem w celu informacji o postępach prac.

Nasze wymagania

·        Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zorientowania na cel.

·        Znajomość branży budowlanej

·        Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

·        Skuteczności i terminowości w realizacji zadań.

·        Umiejętności pracy w zespole i bardzo dobrej komunikacji.

·        Znajomości systemu CAD, MS Office.

·        Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

·        Umowę o pracę lub b2b.

·        Samodzielną pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań.

·        Świetną atmosferę w zespole, otwartą komunikację i współpracę.

·        Wsparcie we wdrożeniu w specyfikę branży i projekty.

·        Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

·        Dojazd do pracy autem służbowym

Lokalizacja

Narew,

Podlaskie

Podlaskie, Narew
ID: 684819252