2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Świętokrzyskie
  5. Inżynieria - Kielce
Dodane 03 maja 2024

Młodszy konstruktor elektryk

Wynagrodzenie

4 300 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Induset poszukuje kandydata na stanowisko młodszy konstruktor elektryk.

Zakres obowiązków:

  • praca pod nadzorem doświadczonego konstruktora elektryka

  • aktywny udział w projektach budowy maszyn i linii produkcyjnych, współpraca z konstruktorami, automatykami oraz działem montażu

  • tworzenie dokumentacji elektrycznej dla nowych prototypowych maszyn

  • wsparcie techniczne w procesie montażu maszyn oraz ich uruchomieniu

  • realizacja projektu zgodnie z harmonogramem

  • wykonywanie dokumentacji technicznej do klienta

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (wystarczy I stopień) na kierunkach: Elektrotechnika lub pokrewnych

  • znajomość programu See Electrical

  • otwartość na wdrażanie nowych pomysłów i rozwiązań

  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych

  • mile widziane świadectwa kwalifikacyjne SEP

  • mile widziana znajomość programu EPLAN

Oferujemy:

wynagrodzenie zależne od zdolności i zaangażowania,

szybki rozwój zawodowy poprzez pracę nad prototypowymi konstrukcjami

pracę przy ambitnych i zróżnicowanych projektach,

pakiet multisport i dofinansowanie zajęć sportowych,

ubezpieczenie grupowe.

www.induset.pl

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 912990727