2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Warszawa
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Praga-Południe
Michal
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy konsultant - infolinia przychodząca

Wynagrodzenie

5 600 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju i awansu

  • przyjazną atmosferę

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • zniżkę na wynajem samochodów firmowych

  • dofinansowanie zajęć sportowych (karta Multisport)

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i monitorowanie realizacji zleceń

  • wsparcie i doradztwo klientów

  • wprowadzanie danych do systemu

  • wsparcie pracowników oddziałów

  • podstawowa obsługa floty pojazdów

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie związane z obsługą klienta

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobra organizacja czasu pracy

  • zaświadczenie o niekaralności

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość MS Office

  • doświadczenie na rynku motoryzacji lub na stanowisku konsultanta telefonicznego w firmach assistance będzie dodatkowym atutem

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 760885835