2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Lubuskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Gorzów Wielkopolski
Dodane 14 maja 2024

Młodszy kontroler finansowy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Fabryka Młodych Talentów 2024 to kolejna edycja płatnego programu stażowego dla ambitnych absolwentów i studentów studiów wyższych. Jest to doskonała oferta dla osób, które niedawno ukończyły studia, bądź chcą studiować i pracować. Wrzuć swoją karierę na wyższy bieg!

MŁODSZY KONTROLER FINANSOWY

Twoje docelowe zadania:

  • wspieranie procesów kontrolingu w zakresie sprzedaży, materiałów i kosztów ogólnozakładowych,

  • uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca, prognozowania i budżetowania,

  • dostarczanie analiz i raportów,

  • współpraca z innymi działami – m.in. z księgowością w zakresie optymalizacji procesów księgowania faktur.

Kogo szukamy? Poszukiwany przez nas kandydat:

  • posiada status studenta lub absolwenta – preferowane kierunki studiów związane z zarządzaniem i inżynierią produkcji lub pokrewne

  • zna język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (pracujemy w międzynarodowym środowisku) - warunek konieczny

  • biegle obsługuje komputer – w szczególności MS Excel

  • jest gotowy do podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy (8 h)

  • jest kreatywny, myśli nieszablonowo, nieustannie poszukujący nowych rozwiązań,

  • jest otwarty na pracę zespołową, lubi zmiany i nowe wyzwania.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz systemy premiowe,

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość home office,

  • Świadczenia świąteczne i nagrody jubileuszowe,

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego,

  • Nieograniczony dostęp do wewnętrznej platformy e-learningowej,

  • Pracowniczy program emerytalny (PPE),

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,

  • Program odpłatnych poleceń pracowniczych,

  • Dofinansowane posiłki na stołówce zakładowej,

  • Kawa i herbata w biurze, spotkania integracyjne.

Czym charakteryzuje się nasz program stażowy Fabryka Młodych Talentów?

  • Wdrożenie przez doświadczonych ekspertów z branży Automotive,

  • Odpowiedzialność za własne projekty, z autonomią zależną od predyspozycji pracownika,

  • 15 miesięcy współpracy na podstawie UoP z perspektywą jej kontynuacji na samodzielnym stanowisku (tak finalizuje się 80% naszych staży),

  • Transparentna oferta finansowa, włączając premie semestralne i świadczenia dodatkowe,

  • Gwarantujemy dostęp do branżowych materiałów rozwojowych, świetnej platformy szkoleniowej pozwalającej lepiej poznać system zarządzania Faurecia oraz rozwijać kompetencje miękkie oraz kształcenia branżowego dla inżynierów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 769106006