2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Śląskie
  6. Kontrola jakości - Ruda Śląska
Mid Ocean Logistics Poland
Dodane 02 maja 2024

Młodszy Kontroler/ka jakości (praca produkcyjna) - Ruda Śląska

Wynagrodzenie

4 700 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Młodszy Kontroler jakości (praca z komputerem na produkcji)

Jesteś perfekcjonistą? Lubisz analizować i nie boisz się wyrażać własnego zdania?

Szukamy właśnie Ciebie!

Zadania:

• kontrola jakości nadruków i produktu

• weryfikacja zgodności nadruków i produktów oraz działań produkcyjnych ze specyfikacją, standardami i procedurami

• opiniowanie jakości nadruku

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• bezpłatny dojazd autobusem z Chorzowa, Świętochłowic i Rudy Śląskiej /bezpłatny parking

• dofinansowanie do Multisport/Multibilet

• dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

• Program Wsparcia Pracowników

• półgodzinną przerwę w czasie pracy

• Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Już teraz wyślij do nas swoje CV!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 914438037