2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Szczecin
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy Koordynator Projektów Serwisowych

Wynagrodzenie

4 200 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Firma FIXIT POLSKA SP. z o.o. świadczy mobilne usługi techniczne w obiektach Klienta sieciowego (sklepy, apteki itp.) na terenie całej Polski.

Obecnie, do naszego biura znajdującego się w Szczecinie, poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszy Koordynator Projektów Serwisowych.

Opis stanowiska:

Praca polegająca na wsparciu działu operacyjnego i zarządu, bieżącej obsłudze i raportowaniu i rozliczaniu zleceń otrzymanych od Klientów.

Wymaganie wobec kandydatów:

- obsługa komputera, głównie Word, Excel;

- dobra organizacja pracy;

- terminowość i dokładność w realizacji powierzonych zadań;

- wysoka kultura osobista;

- prawo jazdy kat. B;

- mile widziana wiedza techniczna z zakresu ogólnobudowlanego.

Oferujemy:

- zatrudnienie w dogodnej dla Ciebie formule;

- narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop);

- ubezpieczenie medyczne z dostępem do wielu lekarzy specjalistów;

- ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;

- kartę multisport;

- wynagrodzenie zgodne z Twoim doświadczeniem i umiejętnościami;

W aplikacji prosimy o umieszczenie informacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji obecnej i przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911222390