2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Warmińsko-mazurskie
  6. Kucharz - Olsztyn
Dodane 13 maja 2024

Młodszy Kucharz / Kucharka

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

CDS Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko: Młodszy kucharz / kucharka który/a będzie odpowiedzialny/a za regenerację dań oraz przygotowywanie wyśmienitych śniadań.

Obowiązki:

  • Regeneracja dań zgodnie z ustalonymi recepturami i standardami firmy.

  • Przygotowywanie świeżych i zróżnicowanych śniadań.

  • Utrzymywanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa w miejscu pracy.

  • Współpraca z zespołem.

Wymagania:

  • Zdolność efektywnej organizacji pracy w kuchni.

  • Pasja do gotowania oraz kreatywność w tworzeniu dań.

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

  • Doświadczenie jako kucharz min. 1 rok.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie gastronomicznej.

  • Możliwość rozwijania umiejętności kulinarnych.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Dołącz do naszej ekipy i rozpocznij przygodę pełną smaków i inspiracji już dziś!

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 902311543