2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Szczecin
  7. Kucharz - Świerczewo
MonoPoliPizza
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy kucharz/ Pizzaiolo w MonoPoliPizza centrum Szczecina

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Świerczewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do naszej pizzerii - Najfajniejszy team w Szczecinie, najciekawsze nieoczywiste miejsce na mapie kulinarnej Szczecina zaprasza!

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu, gdzie pasja do doskonałej pizzy neapolitańskiej łączy się z atmosferą pełną energii i współpracy. Jeśli jesteś gotowy na wyjątkową przygodę kulinarną, dołącz do nas już dziś!

Co oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy: Jeśli się uczysz, u nas dasz radę dopasować swój grafik w pracy i szkole.

  • Mega fajny, młody zespół pasjonatów: Praca w przyjaznej atmosferze z ludźmi, którzy kochają to, co robią.

  • Bez zmian nocnych, praca zmianowa: Zapewniamy stabilne godziny pracy, bez konieczności pracy w nocy.

  • Najlepsze składniki oraz sprzęt kuchenny: Składniki, których używamy są najwyższej jakości i pochodzą prosto z Włoch, abyś mógł/mogła tworzyć najwyższej klasy dania.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy, wkładu i zaangażowania: Doceniamy Twoją pracę i chcemy uczynić ją satysfakcjonującą także finansowo.

  • Możliwy system premiowy: Dodatkowe nagrody za wyjątkowe osiągnięcia.

Dodatkowe korzyści:

  • Codzienna kawa i napoletana doda energii do pracy.

Kogo szukamy:

  • Młodych osób chcących się rozwijać: Jeśli jesteś gotowy/a na naukę i rozwój, jesteśmy gotowi Cię wesprzeć.

  • Osób bez doświadczenia, które chciałyby nauczyć się wszystkiego od podstaw: Chcemy być Twoim przewodnikiem w świecie doskonałej kuchni.

  • Osób doświadczonych w pracy na kuchni: Twoje umiejętności będą mile widziane i docenione.

  • Osób, które chcą pracować na stałe: Szukamy osób, które chcą z nami zbudować swoją karierę zawodową.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie potraw z najwyższą starannością i dokładnością.

  • Wypiekanie pizzy zgodnie z tradycyjnymi neapolitańskimi recepturami (MonoPoliPizza proponuje swoim gościom tylko napoletanę).

  • Przygotowywanie prepa i dbanie o dobrą organizację w pracy.

  • Przyjmowanie dostaw i zarządzanie nimi w kuchni.

  • Dbanie o czystość i porządek w kuchni, aby zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

Zobacz, co robimy na Instagramie!

Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje zgłoszenie poprzez OLX lub na adres e-mail: biuro[at]monopolipizza.pl. Nie zapomnij dołączyć swojego CV ze zdjęciem, co ułatwi proces rekrutacji.

Prosimy także o dopisek:

Dołącz do naszej kuchni i bądź częścią naszego kulinarnego świata, w zupełnie nowej, niecodziennej odsłonie!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Świerczewo
ID: 901172948