2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Reda
Dodane 18 kwietnia 2024

Młodszy kucharz w restauracji Rzeka Smaków

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

River Style Hotel & SPA w Redzie

poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku: Młodszy Kucharz

Wymagania:

zaangażowanie w pracę

doświadczenie w pracy w kuchni

uczciwość

dyspozycyjność do pracy w weekendy, święta i dni standardowo wolne od pracy

dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy

otwartość i umiejętność pracy w grupie

aktualna książeczka sanepidowska

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne dogodne rozwiązanie)

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego pod okiem Szefa Kuchni z wieloletnim doświadczeniem

niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy

elastyczne godziny pracy

długofalową współpracę

Obowiązki:

przygotowywanie posiłków zgodnie ze standardami obowiązującymi w restauracji

utrzymywanie czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów i naczyń

wykonywanie poleceń przełożonych

Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 912665488