2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podlaskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Białystok
  6. Pozostałe oferty pracy - Centrum
Maspex
Dodane 20 maja 2024

Młodszy Laborant

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół. A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie badań laboratoryjnych,
  • interpretacja wyników w połączeniu z analizą procesów produkcyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej – zapisy, zestawienia, prezentacje, aktualizacje, archiwizacja dokumentów,
  • wystawianie certyfikatów,
  • przygotowywanie degustacji i opracowywanie wyników,
  • prowadzenie gospodarki substancjami chemicznymi oraz przygotowywanie odczynników,
  • nadzorowanie poprawności pracy aparatury kontrolno–pomiarowej.

Nasze wymagania

  • ukończyłeś/aś studia wyższe,
  • posiadasz wiedzę z zakresu przemysłu spożywczego oraz technik i analiz laboratoryjnych,
  • potrafisz pracować w zespole, charakteryzuje Cię komunikatywność, asertywność, myślenie analityczne,
  • jesteś skrupulatny/a, posiadasz umiejętność koncentracji na rutynowych zadaniach,
  • bardzo dobrze organizujesz swoją pracę,
  • charakteryzuje Cię sumienność i zaangażowanie,
  • w stopniu podstawowym znasz język angielski,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • jesteś dyspozycyjny/a do pracy w systemie trzyzmianowym i weekendowym.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zgłaszania własnych pomysłów, usprawnień i wygrywania nagród,
  • udział w konkursach pracowniczych,
  • rozwój cennych umiejętności,
  • pracę ze znanymi i lubianymi markami,
  • możliwość zakupów w sklepie pracowniczym w atrakcyjnych cenach,
  • pakiet benefitów (Opiekę medyczną LuxMed, Kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, dofinansowanie posiłków i inne).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Dokładna lokalizacja
Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 916440642