2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Wielkopolskie
  6. Logistyka - Poznań
  7. Logistyka - Smochowice
Dodane 08 kwietnia 2024

MŁODSZY LOGISTYK ds. transportu osobowego - Poznań

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Smochowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PRIMAX Trans sp. z o.o. , z siedziba w Poznaniu, poszukuje młodszego logistyka, osoby do pomocy przy koordynowaniu przewozu osób.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pomoc przy ustalaniu harmonogramu (grafiku) przejazdów,

  • monitorowanie stanu technicznego samochodów oraz nadzorowanie napraw i przeglądów technicznych ,

  • kompleksowa organizacja transportu drogowego na terenie Polski oraz Europy,

  • organizowanie i planowanie transportu na terenie Europy i Polski

  • organizacja i planowanie pracy kierowców,

  • kontakt z serwisami w przypadku awarii pojazdów,

  • nadzór nad pracą kierowców,

NASZE WYMAGANIA:

  • umiejętność działania pod presją czasu,

  • dyspozycyjność - praca w biurze w pełnym etacie oraz 1 x w miesiącu weekend zdalna praca.

  • wykształcenie minimum średnie,

  • komunikatywny w mowie i piśmie j. angielski

  • znajomość obsługi komputera (MS Office)

  • prawo jazdy kat.B

  • prawo jazdy kat.D będzie dodatkowym atutem.

  • doświadczenie w branży transportowej będzie dodatkowym atutem

TO OFERUJEMY:

  • pracę stacjonarną w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej i dużym potencjale rozwojowym,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, B2B etc.

  • atrakcyjny system motywacyjny,

  • karta multisport, ubezpieczenie grupowe.

  • atrakcyjne premie w zależności od zaangażowania i wkładu pracy.

  • Oferty CV prosimy kierować na adres: kontakt[małpa]przewozybus.pl

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Smochowice
ID: 858182661