2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Mazowieckie
  6. Logistyka - Tarczyn
Dodane 03 maja 2024

Młodszy Logistyk - Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja

Tarczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Turka Invest Sp. z o.o. z siedzibą w Tarczynie, działająca w branży produkcji żywności, poszukuje pilnie pracownika na stanowisko Młodszy logistyk/ Młodszy Specjalista ds. Logistyki / Junior Logistics.

Twoje zadania:

  • planowanie dostaw,

  • przygotowywanie dokumentów transportowych,

  • monitorowanie dostaw i podejmowanie działań w celu zapewnienia ich bezpieczeństwa,

  • komunikacja z dostawcami,

    usuwanie awarii na liniach produkcyjnych i urządzeniach technicznych,

  • udział w procesie planowania tras transportowych i procesie magazynowania,

  • współpraca z Działem Sprzedaży i Planowania.

Zapraszamy do naszej firmy, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie na poziomie licencjata lub magistra,

  • kierunki wykształcenia: logistyka, transport, zarządzanie łańcuchem dostaw,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę w stałych godzinach 8:00 - 16:00,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • prywatną opieka medyczną,

  • dofinansowanie nauki języków,

  • ubezpieczenie na życie.

Jeśli właśnie szukasz pracy w podobnym zakresie, zapraszamy do nas.

Lokalizacja

Tarczyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tarczyn
ID: 914684190