2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Tczew
Dodane 20 maja 2024

Młodszy Magazynier

Lokalizacja

Tczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lokalizacja: Tczew

Twoje zadania:

·         Przyjmowanie dostaw i rozmieszczanie ich na lokacjach,

·         Kompletowanie materiału zgodnie z harmonogramem,

·         Przygotowywanie towaru do wysyłki zgodnie z planem,

·         Branie udziału w inwentaryzacjach i dbanie o zgodność stanów magazynowych,

·         Obsługiwanie sprzętu transportowego w magazynie.

Wymagania:

·         Doświadczenie w firmie produkcyjnej i/lub doświadczenie w pracy w magazynie min. 1 rok,

·         Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,

·         Podstawowa wiedza techniczna,

·         Dobra percepcja wzrokowa,

·         Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

·         Zdolności organizacyjne,

·         Poczucie odpowiedzialności i pracowitość.

Oferujemy:

·         Zatrudnienie w szwajcarskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, co daje stabilizację i poczucie bezpieczeństwa,

·         Udział w innowacyjnych projektach dla światowych liderów z obszarów: telekomunikacji, transportu i przemysłu,

·         Nowoczesne formy rozwoju: webinary, szkolenia i certyfikaty, nauka języków obcych,

·         Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Medicover, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie karty Medicover Sport, premia świąteczna, dofinansowanie urlopu,

·         Firmowa stołówka i dofinansowane posiłki - smaczne i tanie jedzenie ;)

·         Wsparcie pasji i zaangażowania w wolontariat – „Firma Przyjazna Lokalnej Społeczności”,

·         Indywidualnie dopasowany proces adaptacyjny,

·         Życzliwość, dobrą komunikację i współpracę w zespołach lokalnych i międzynarodowych.

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 917943088