2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Zabrze
Dodane 17 maja 2024

Młodszy magazynier produkcyjny

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Droma Sunshade Experts Sp. z o.o. to europejski lider w innowacyjnych systemach osłonowych dla obiektów budowlanych, będący częścią globalnej grupy Hunter Douglas - światowego giganta w branży "sun protection and window covering".

Nasza proaktywna postawa, innowacyjne podejście oraz zdolność do szybkiego reagowania stanowią główny czynnik naszego sukcesu. Odpowiadamy elastycznie na potrzeby naszych klientów, tworząc unikalne rozwiązania, które pozwalają nam szybko zdobywać nowe europejskie rynki.

stanowisko: Młodszy magazynier produkcyjny

Obowiązki :

  • Praca ze skanerem

  • Kompletacja zleceń

  • Lokowanie wyrobu gotowego w półki

  • Inne prace magazynowe

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pracę w systemie dwuzmianowym, bez zmiany nocnej

  • Perspektywę długotrwałego zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity (ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowe, płatny system poleceń pracowniczych)

  • Przyjazną i miłą atmosferę pracy

  • Możliwość inicjowania i wdrażania własnych pomysłów i usprawnień

  • Możliwości dalszego rozwoju i awansu

Czego oczekujemy?

  • dyspozycyjności do pracy 2 zmianowej (6-14 i 14-22),

  • doświadczenia w pracach magazynowych

  • zaangażowania i chęci do pracy

Zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 917317252