2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Chorzów
Joanna Olejnik
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy Mechanik w utrzymaniu ruchu/ darmowy transport/ liczne premie

Lokalizacja

Chorzów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukasz stabilnej pracy od zaraz? Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe lub szukasz nowych wyzwań? Dołącz do Zespołu naszego klienta, światowego lidera w produkcji tarcz hamulcowych.

Aplikuj lub wyślij sms o treści MECH na nr podany w ogłoszeniu a my zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

Poznaj nas i naszą ofertę, odwiedzając stronę https://www.randstad.pl/brembo/

oferujemy

  • darmowy transport z: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Poręby, Ciągowic, Łaz, Sławkowa, Olkusza, Bolesławia, Czeladzi, Będzina, Wojkowic, Mysłowic, Lelowa, Kluczy, Chechła, Myszkowa, Żarek, Tychów, Katowic, Siemianowic Śląskich, Sławniowa, Rokitna, Pilicy, Kocikowej, Podzamcza, Ogrodzieńca, Niegowonic, Okradzionowa, Bytomia, Chorzowa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (od razu bezpośrednio u naszego klienta)
  • pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia
  • coroczny system podwyżek
  • wdrożenie pod okiem Trenera
  • bogaty system premiowy (premia frekwencyjna 900 zł, produkcyjna 7% i regulaminowa 8%, premia roczna)
  • wolne święta kalendarzowe
  • program poleceń - do 1500 zł za każdą osobę poleconą do pracy
  • stołówka na terenie zakładu - tanio i smacznie
  • możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • karty Multisport oraz OK System dla pracownika oraz członków rodziny
  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • bony żywnościowe i paczki świąteczne
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatna opieka medyczna
  • sekcje sportowe
  • wczasy pod gruszą
  • system nagród KAIZEN

zadania

  • realizacja okresowych przeglądów
  • serwis maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • współpraca z doświadczonymi mechanikami oraz zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • planowanie i zamawianie części, których potrzebujesz

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (4 dni pracy po 8h, 1 dzień wolnego po zmianie porannej i popołudniowej oraz 2 dni wolnego po zmianie nocnej)
  • wykształcenia średniego technicznego, np. mechanik, elektryk
  • doświadczenia na stanowisku związanym z naprawą/serwisem - bardzo mile widziane
  • podstawowej umiejętności czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów hydraulicznych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Chorzów,

Śląskie

Śląskie, Chorzów
ID: 912998681