2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kielce
Dodane 12 kwietnia 2024

Młodszy Menedżer ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej

Wynagrodzenie

6 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma MAZFOR poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: Młodszy Menedżer ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych placówek franczyzowych

  • monitorowanie oferty franczyzowej na rynku

  • rekomendowanie zmian w systemie franczyzowym

  • weryfikacja i ocena potencjału rynku, lokalizacji oraz potencjalnych Franczyzobiorców i Partnerów pod kątem standardów sieci,

  • prowadzenie rozmów i negocjacje warunków umów handlowych z potencjalnymi partnerami,

  • koordynowanie procesu włączania nowego Franczyzobiorcy do sieci m.in. w zakresie otwarcia punktu, realizacji zapisów umowy franczyzowej,

  • budowanie trwałych, długofalowych relacji z obecnymi oraz potencjalnymi Franczyzobiorcami,

  • współpraca z innymi działami firmy w celu pozyskiwania nowych Franczyzobiorców i Partnerów

  • Diagnozowanie potrzeb rozwojowych sieci

  • Ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami.

Nasze wymagania

  • Silna orientacja na realizację celów własnych i zespołu

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie w sprzedaży ofert lub usług

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów, współpracowników

  • Postawa proaktywna oraz otwartość na nowe rozwiązania

  • Prawo jazdy kat. B

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 911331778