2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Dolnośląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Jelcz-Laskowice
Martyna Kozłowska
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy Mistrz Produkcji - program stażowy

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Faurecia Automotive Polska S.A.

Faurecia jako Lider w branży technologii motoryzacyjnej, inspiruje przyszłość mobilności!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy w pierwszej dziesiątce światowych dostawców branży motoryzacyjnej.

W czym się specjalizujemy?

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.

W jakich krajach działamy?

Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już 248! Z dumą chwalimy się także 39 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 100 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 9 fabryk, które znajdują się w Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych i Platformę Transportowo-Logistyczną.

Kierujemy się przyszłością!

Aktualnie poszukujejemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Młodszy mistrz produkcji - program stażowy

Twój zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z Mistrzami Produkcji, wsparcie w bieżących zadaniach,

  • analiza bieżących produkcyjnych wyzwań i czynny udział w tworzeniu rozwiązań,

  • wdrażanie działań korygujących i doskonalących,

  • dbałość o jakość i wydajność produkcji,

  • tworznie raportów i analiz na potrzeby działu.

Będzie Ci łatwiej wykonywać powyższe zadania jeżeli posiadasz:

  • otwartość do pracy w trubie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku,

  • inicjatywę do uczenia się, poszerzania wiedzy i umiejętności,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz skutecznego prezentowania własnych pomysłów,

  • biegłą obsługę komputera - szczególnie Excel,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację.

To oferujemy:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Ubezpieczenie na życie

  • Parking dla Pracowników

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Paczki świąteczne

  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce

  • Możliwość dojazu autobusem pracowniczym

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
ID: 913915314