2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Załuski
Dodane 06 maja 2024

Młodszy monter do urządzeń elektrycznych/chłodniczych - do przyuczenia

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Załuski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukamy pracowników gotowych nawiązać długotrwałą współpracę, podjąć wyzwanie i zaangażować się w pracę

Zakres obowiązków:

  • Składanie szaf sterowniczych zgodnie z instrukcją,

  • Montaż elementów i podzespołów według dokumentacji,

  • Wykonywanie prostych prac monterskich, takich jak przyłączanie drobnych elementów,

  • Obsługa elektronarzędzi,

  • Praca na podstawie schematów i instrukcji, oraz wiedzy przełożonych.

Wymagania:

  • posiadanie zdolności manualnych,

  • obsługiwanie podstawowych elektronarzędzi, np. wiertarkę, wkrętarkę,

  • umiejętność pracy na podstawie instrukcji,

  • Praca w delegacji cały czas od poniedziałku do piątku

Od kandydatów oczekujemy:

  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętności tzw. „złotej rączki”

  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań

Lokalizacja

Załuski,

Mazowieckie

Mazowieckie, Załuski
ID: 916580206