2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Stryków
Dodane 30 kwietnia 2024

Młodszy monter-Stryków-Atrakcyjna oferta!

Wynagrodzenie

5 200 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stryków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Obecnie dla naszego Klienta, zajmującego się produkcją kabli światłowodowych, prowadzimy rekrutację na stanowisko :

MŁODSZY MONTER

Lokalizacja: Stryków/Smolice

Obowiązki:

  • Montaż, kontrola jakości drobnych elementów

  • Proste prace produkcyjne

Wymagania:

  • Zdolności manualne

  • Dobry wzrok

  • Dyspozycyjność

  • Dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć nauki

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową

  • Stabilne zatrudnienie (ZUS, urlop, świadczenia, itp.)

  • Dodatkowe Benefity (karta sportowa, program poleceń)

  • Zatrudnienie na pełen etat

  • Pracę siedząco-stojącą

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia za obecność 10%

  • Praca od poniedziałku do piątku - 3 zmiany - 6-14, 14-22, 22-6

  • Dodatek nocny 6 zł brutto/h

  • Dofinansowanie do ciepłego posiłku 10 zł brutto

  • Dofinansowanie na mieszkania 300 zł brutto dla obcokrajowców

  • Bezpłatny transport z wielu miejscowości: Łódź Chojny, Łódź Retkinia, Łódź Dąbrowa, Łódź Widzew, Konstantynów Łódzki - Aleksandrów Łódzki - Zgierz, Łęczyca - Ozorków, Łęczyca- Piątek, Łowicz - Głowno, Krępa - Łyszkowice - Głowno, Koluszki - Brzeziny

Lokalizacja

Stryków,

Łódzkie

Łódzkie, Stryków
ID: 900310846