2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Piastów
Dodane 03 maja 2024

Młodszy Monter w Dziale Technicznym

Lokalizacja

Piastów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • budowa sieci światłowodowych/ niskoprądowych

  • konfiguracja urządzeń LAN WLAN

  • montaż urządzeń technicznych i teleinformatycznych

  • rozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia oraz udzielanie wsparcia technicznego dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów Firmy

  • zapewnienie odpowiedniej wydajności oraz jakości usług

WYMAGANIA:

  • umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych

  • zdolność do identyfikacji i rozwiązywania problemów z połączeniami sieci

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (dodatkowy atut: ukończony kurs do prac wysokościowych)

  • podstawowa umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)

MILE WIDZIANE:

  • mile widziana znajomość systemów Mikrotik, UBNT itp.

  • uprawnienia 1 kV

  • umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • duże pole do realizacji i wdrażania własnych propozycji oraz pomysłów

  • prywatna opieka medyczna

  • nauka języka angielskiego

Lokalizacja

Piastów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piastów
ID: 914681447