2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Sieraków
Joanna
Dodane 29 kwietnia 2024

Młodszy Operator automatu szklarskiego

Lokalizacja

Sieraków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

BA Glass Poland, będąca częścią międzynarodowej grupy BA GLASS i jednym z największych producentów opakowań szklanych dla branży spożywczej, poszukuje pracowników do Huty Sieraków na stanowisko: MŁODSZY OPERATOR AUTOMATU SZKLARSKIEGO.

Nie jest wymagane doświadczenie! Zapewniamy kompleksowe szkolenie zawodowe na tym stanowisku.

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym:

  • Umowę o pracę.

  • Premię roczną.

  • Dofinansowanie do dojazdów.

  • Pełne wsparcie w procesie wdrożenia. Szkolenia prowadzone pod okiem specjalistów oraz praca w zakładzie, gdzie priorytetem jest bezpieczeństwo pracowników.

  • Prywatną opiekę medyczną w Lux-Med.

  • Świadczenia świąteczne (dodatkowe pieniądze z okazji Bożego Narodzenia i Wielkanocy).

  • Spotkania i imprezy firmowe.

  • Dofinansowanie do karty Multisport.

  • Pracę w firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym.

  • Stały harmonogram pracy zmianowej.

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa automatów szklarskich.

  • Eliminacja drobnych awarii mechanicznych.

  • Prawidłowa eksploatacja części formujących.

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego zgodnie z ustalonym standardem.

Wymagania:

  • Chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności w obszarze produkcji.

  • Szybka reakcja i umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym.

  • Komunikatywność i zdolność do pracy w zespole.

  • Sumienność i dbałość o bezpieczeństwo.

Zachęcamy do przesyłania CV przez portal OLX.

Dołącz do BA Glass Poland i rozwiń swoją karierę w dynamicznie rozwijającej się firmie!

Lokalizacja

Sieraków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sieraków
ID: 911072703