2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wyszków
Olga
Dodane 26 kwietnia 2024

Młodszy Operator Automatu Szklarskiego

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ardagh Glass Poland Sp. z o.o. poszukuje Pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wyszków

Zadania:

- obsługa i sterowanie automatu szklarskiego

- wymiana części formujących na automacie

- pomoc przy wymianach asortymentowych na automacie szklarskim

- ocena jakości formowanych wyrobów szklanych – butelek

- utrzymanie zadanych parametrów technicznych oraz technologicznych

- współpraca i komunikacja z działami i warsztatami zaangażowanymi w proces technologiczny

- monitorowanie przeprowadzonych działań

Od Kandydatów oczekujemy:

- NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W NASZEJ BRANŻY, NOWYCH PRACOWNIKÓW UCZYMY OD PODSTAW,

- chęci do nauki i zaangażowania,

- zdolności komunikacyjnych,

- umiejętności pracy w zespole,

- umiejętności manualnych

- gotowości do pracy w systemie zmianowym

- mile widziane doświadczenie lub zainteresowanie pracami mechanicznymi

Naszym Pracownikom oferujemy:

- możliwości rozwoju poprzez udział w skrojonych na miarę szkoleniach oraz programach rozwojowych

- wymianę doświadczeń z zakładami Ardagh na świecie

- udział w ciekawych projektach

- możliwości awansu pionowego i poziomego w ramach grupy Ardagh

- najwyższą troskę o bezpieczeństwo pracy oraz zdrowie naszej załogi

- wachlarz świadczeń socjalnych

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 911235956